Адрас: 211875, г. Паставы, пл. Леніна, д. 25
Тэлефон прыёмнай: 8 (02155) 4-10-45, 8 (02155) 4-12-45 c 8.00 до 17.00
Электронная пошта райвыканкама: postavisp@vitebsk.by
Рэжым работы: пн-пт з 8.00 да 17.00, абедзенны перапынак з 13.00 да 14.00, выхадныя дні: сб, нд
Вышэйстаячы дзяржаўны орган
Набярэжная Палац Тызенгаўза Начная набярэжная Храм Паставаў Паставы ноччу
Набярэжная
Набярэжная
Палац Тызенгаўза
Начная набярэжная
Храм Паставаў
Паставы ноччу
Галоўная / Улада / Райвыканкам

Райвыканкам

Райвыканкам

Код Пастаўскага раёна +375 02155

Старшыня
райвыканкама -
ЧЭПІК
Сяргей Васільевіч

4-10-45

 Прыёмная

Міхайлава Аксана Андрэеўна

 

Першы намеснік старшыні райвыканкама – начальнік упраўлення па сельскай гаспадарцы і харчаванні -
ЛЮТЫНСКІ
Генадзь Іосіфавіч

4-12-05

Прыёмная

 

4-10-05

Намеснік старшыні райвыканкама -
НЕСЦЯРОНАК
Ірына Іванаўна

4-13-45

Прыёмная

 

4-10-42

Намеснік старшыні райвыканкама -
СТАНЮШ
Павел Радзівонавіч

4-15-45

Прыёмная

 

4-26-60

Намеснік старшыні райвыканкама - 
КІСЯЛЁЎ
Юрый Мікалаевіч  

 4-24-31 

 

Кіраўнік спраў – начальнік упраўлення спраў раённага выканаўчага камітэта - 
ГУТАР
Уладзімір Зіноўевіч

2 89 45

Камісія па справах непаўналетніх Пастаўскага раённага выканаўчага камітэта

Намеснік старшыні

Нагановіч Марына Паўлаўна

5 59 62

Упраўленне па сельскай гаспадарцы і харчаванні 

Начальнік упраўлення

Лютынскі
Генадзь Іосіфавіч

4 12 05

Прыёмная

 

4 10 05

Першы намеснік начальніка ўпраўлення

Януковіч Эдуард Вальдэмаравіч

4 13 05

Галоўны дзяржаўны інспектар упраўлення

Касцень Дзмітрый Васільевіч

4 26 52

Галоўны бухгалтар

Козіч Сафія Зігфрыдаўна

4 19 05

Дыспетчар

Павініч Зоя Дзмітрыеўна

4 16 31

Аддзел арганізацыі сельскагаспадарчай вытворчасці

Намеснік начальніка ўпраўлення, начальнік аддзела

Клімёнак Марыя Юзэфаўна

4 17 05

Намеснік начальніка аддзела

Мурза Валерый Сцяпанавіч

4 29 93

Галоўны спецыяліст аддзела

Андрэева Таццяна Цярэнцьеўна

4 28 53

Галоўны спецыяліст аддзела

Кірылава Марына Міхайлаўна

4 13 05

Аддзел эканамічнага рэгулявання сельскагаспадарчай вытворчасці

Начальнік аддзела

Герасіменка Лілія Яўгенаўна

4 16 05

Галоўны спецыяліст аддзела

Саковіч Ірына Васільеўна

4 28 57

Галоўны спецыяліст аддзела

Цяляк Ганна Станіславаўна

4 26 84

Старшыня райкама прафсаюза работнікаў АПК

Філімонаў Аляксей Аляксеевіч

4 28 52

Упраўленне па працы, занятасцi i сацыяльнай абароне

Начальнік упраўлення

Седзюкевіч Наталля Мікалаеўна

4 11 95

Галоўны бухгалтар

Мушчыцкая Лілія Станіславаўна

4 32 50

Аддзел занятасці насельніцтва і сацыяльна-працоўных адносін

Намеснік начальніка ўпраўлення –начальнік аддзела

Дзядзюля Ілона Васільеўна

4 32 50

Галоўны спецыяліст

Варабей Таццяна Анатольеўна

4 47 12

Галоўны спецыяліст

Рымша Лілія Станіславаўна

4 47 12

Галоўны спецыяліст

Юрэвіч Аксана Пятроўна

4 21 43

Галоўны спецыяліст

Цуканава Жанна Вацлаваўна

5 52 47

Аддзел прызначэння пенсій і сацыяльнай падтрымкі насельніцтва

Намеснік начальніка ўпраўлення –начальнік аддзела

Захарыч Алена Уладзіміраўна

4 18 75

Галоўны спецыяліст

Дрозд Кацярына Паўлаўна

4 26 56

Галоўны спецыяліст

Марціновіч Ірына Вячаславаўна

4 23 43

Галоўны спецыяліст

Северына Алена Іванаўна

4 26 56

Галоўны спецыяліст

Севярын Сяргей Аляксеевіч

4 14 73

Кіраванне справамі

Галоўны спецыяліст

Пусько Пётр Мікалаевіч

4 10 32

Загадчык канцылярыі

Пчалінцава Ганна Аляксандраўна

4 18 45

Сакратар прыёмнай

Міхайлава Аксана Андрэеўна

4 10 45

Адміністратар сетак

Варанкоўскі Сяргей Сяргеевіч

4 11 87

Аддзел эканомікі

Начальнік аддзела

Казакевіч Павел Тадэвушавіч

4 24 96

Намеснік начальніка аддзела

Чашун Аксана Іванаўна

4 10 01

Галоўны спецыяліст

Аляксандрава Вольга Валер'еўна

4 23 96

Галоўны спецыяліст

Родзь Вольга Уладзіміраўна

4 23 96

Аддзел архітэктуры і будаўніцтва, жыллёва-камунальнай гаспадаркі

Начальнік аддзела

Шамовіч Сяргей Сцяпанавіч

4 10 42

Намеснік начальніка аддзела

Доўмант Мікалай Канстанцінавіч

4 12 32

Галоўны спецыяліст

Клімюк Андрэй Васільевіч

4 22 32

Галоўны спецыяліст

Лелякова Марына Мікалаеўна

4 12 08

Аддзел землеўпарадкавання

Начальнік аддзела

Іванькова Алена Вітальеўна

4 31 80

Намеснік начальніка аддзела

Латушкін Аляксей Барысавіч

4 11 32

Галоўны спецыяліст

Антух Андрэй Раманавіч

4 11 32

Галоўны спецыяліст

Зілгалава Ніна Васільеўна

4 12 42

Галоўны спецыяліст

Трашчынскі
Уладзіслаў Аркадзьевіч

4 11 32

 

Аддзел  ідэалагічнай  работы, культуры і па справах моладзі

Начальнік аддзела

Чаплінская Галіна Мікалаеўна

4 19 35

Намеснік начальніка аддзела

Лойка Ірына Францаўна

4 19 45

Галоўны спецыяліст

Субко Наталля Мечыславаўна

4 24 41

Інспектар

Пахоменка Юлія Аляксееўна

4 25 13

Галоўны бухгалтар

Калеснічэнка Аксана Мікалаеўна

4 20 25

Аддзел арганізацыйна-кадравай работы

Начальнік аддзела

Рудніцкая Алена Гендрыкаўна

2 02 60

Галоўны спецыяліст

Кісялёў Сяргей Мікалаевіч

2 07 41

Інспектар

Шубелька Людміла Лявонаўна

2 07 41

Аддзел па адукацыі

Начальнік аддзела

Кашырын Аляксандр Яўгенавіч

4 29 88

Намеснік начальніка аддзела

Русалоўская
Таццяна Уладзіславаўна 

4 29 82

Галоўны спецыяліст

Каспяровіч Ніна Серафімаўна

5 19 01

Галоўны спецыяліст

Есьман Наталля Уладзіміраўна

2 01 94

Галоўны бухгалтар

Будзіч Наталля Валер'еўна

4 25 75

Аддзел запісу актаў грамадзянскага стану


Начальнік аддзела

Несцяровіч  Аніта Францысаўна

4 17 85

Інспектар

Гутар Галіна Васільеўна

4 17 85

Сектар па рабоце са зваротамі грамадзян і юрыдычных асоб

Загадчык

Васільчанка Таццяна Васільеўна

4 12 55

Інспектар

Федарэнка Аляксандр Іванавіч

4 11 05

Сектар спорту і турызму

Загадчык

Яхімчык Наталля Уладзіміраўна

2 18 16

Інспектар

 

2 18 16

Юрыдычны сектар

Загадчык

Дзівіна Анжаліка Рышардаўна

4 12 16

Галоўны спецыяліст

Машніч Андрэй Юльянавіч

4 21 53

Група бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці

Галоўны бухгалтар

Лашук Аксана Іванаўна       

4 28 49

Бухгалтар

Піліпёнак Анастасія Рыгораўна

4 28 49

Фінансавы аддзел

Начальнік аддзела

Шэцка Людміла Мар'янаўна

4 16 94

Намеснік начальніка аддзела

Астапковіч
Ірына Раманаўна

4 26 97

Загадчык сектара - галоўны бухгалтар сектара бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці

Турла Людміла Рыгораўна

4 25 90

Галоўны эканаміст сектара бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці

Цяляк Святлана Іванаўна

4 25 90

Загадчык сектара бюджэтнага планавання і фінансавання невытворчай сферы

Лапушынская Галіна Мікалаеўна

4 26 47

Сектар па Пастаўскім раёне Галоўнага ўпраўлення Міністэрства фінансаў Рэспублікі Беларусь па Віцебскай вобласці

Начальнік

Варашкевіч Ларыса Сяргееўна

4 29 65

Галоўны эканаміст

Ластоўская Марыя Ананьеўна

4 29 65